Cześć!

Niebawem wejdziesz lub niedawno rozpocząłeś swoją drogę lidera/managera. 

Gratulacje! To może być naprawdę satysfakcjonujące i ekscytujące przeżycie.

Za kilka chwil, również my spotkamy się, aby wesprzeć Cię w tej roli. Przejdę kawałek tej drogi razem z Tobą, aby to wdrożenie było dla Ciebie bardziej komfortowe, a narzędzia jakie na nią zabierzesz, lub z jakich już teraz korzystasz, były jeszcze bardziej skuteczne i naturalne w użyciu dla Ciebie.

Mam do Ciebie kilka pytań już w tym momencie, abym sam mógł również lepiej się przygotować do tej wędrówki z Tobą. Odpowiedz na nie tak szczerze, jak to możliwe. Te informacje zaoszczędzą nam czas i pozwolą skupić się na najważniejszych kwestiach podczas wspólnej pracy, już od samego początku. To bardzo ważne. Od tego, jak bardzo otwarta/otwarty będziesz na udzielenie odpowiedzi, zależy jak szybko zaczniesz osiągać pierwsze efekty. 

Wszystko, co napiszesz, jest poufne i pozostaje w naszym coachingowym kontrakcie. Dostęp do tego masz tylko Ty i ja. Nikt więcej. Strona jest też w pełni zabezpieczona, a Twoje dane bezpieczne.

Jeśli to szkolenie finansuje Ci pracodawca, to niezależnie od tego jaka umowa mnie z nim wiąże, zawsze zastrzegam sobie poufność procesu pomiędzy mną a pracownikiem firmy z którym pracuję. Wymaga tego ode mnie nie tylko kodeks etyczny, w zgodzie z jakim pracuję, ale także moje osobiste zasady i wartości. Celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznych warunków do rozwoju.

Jeśli Twój pracodawca prosi mnie o feedback nt. pracy z Tobą (bo ma do tego prawo jako płatnik). Informuję Cię wcześniej o tym jak wygląda moja perspektywa, a Ty decydujesz co powinno zostać między nami, a co nie.

Po uzupełnieniu formularza skontaktuję się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych, celem umówienia pierwszej sesji. Zwykle po pierwszej sesji umawiamy termin pierwszej części szkolenia.

Kopię swoich odpowiedzi otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail.

Do zobaczenia!

Piotr

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z przeprowadzeniem sesji coachingowych, mentoringu lub szkolenia.

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Jeżeli wiadomość nie przychodzi, koniecznie sprawdź „Spam” i „Oferty”.

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.