Artykuły

NIE AKCEPTUJĘ!

NIE AKCEPTUJĘ zła które rośnie w człowieku na skutek kompleksów i uprzedzeń. NIE AKCEPTUJĘ stereotypów i krzywd jakie wyrządzają. NIE AKCEPTUJĘ przedmiotowego traktowania drugiego człowieka. NIE AKCEPTUJĘ decydowania za mnie i innych przez osoby trzecie. NIE AKCEPTUJĘ wykorzystywania uczuć drugiego człowieka dla własnych korzyści. NIE AKCEPTUJĘ zakazów i nakazów dotyczących

Przeczytaj więcej >>
Artykuły

Jak pokonać lęk?- Pozytywne myślenie to ściema!

Lęk przed odrzuceniem, lęk przed porażką, lęk przed zmianą… Skąd się bierze lęk i jak sobie z nim radzić? Zaczyna się zawsze od Twojej decyzji… Podejmujesz decyzję o nowym związku, pracy, nowej firmie, podróży życia, realizacji marzenia… Pojawia się wizja, plan i właśnie lęk… Jest tak dlatego, bo Twój świadomy

Przeczytaj więcej >>
Artykuły

„TO NIE JEST TAK, ŻE BIEGAM PO LESIE CAŁY CZAS!” SZALONY NORWEG, CZYLI TOR ECKHOFF O ŻYCIU W ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ

  Rozmowa z Torem Eckhoff’em 01.07.2016 Cześć Tor, Miło mi Cię wreszcie poznać. Znamy Cię w Polsce z Twoich szalonych filmów w internecie. Polacy kochają Twoje poczucie humoru, Twoje umiłowanie do trunków i to, że przełamujesz stereotypy o zimnej i smutnej Skandynawii. Widzimy Cię wiecznie uśmiechniętego, zawsze na łonie natury.

Przeczytaj więcej >>
piotr borwin ksiazka coaching online kariera praca relacje online kursy
Artykuły

Zdrowy Patriotyzm? To możliwe!

Patriotyzm– mocne słowo, zwłaszcza w ustach Polaka. Szczególnie w naszym kraju nasiąknięte jest szczególnymi emocjami. Wyraża dumę, złość na dawnych oprawców narodu i historyczną martyrologię. Pachnie kościelnym kadzidłem i prochem salw kompanii reprezentacyjnej. Wzbudza samo w sobie spięcie wszystkich mięśni, jakby było jednocześnie zgodą na poświęcenie życia. Pozytywnie? Sam oceń.

Przeczytaj więcej >>

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Jeżeli wiadomość nie przychodzi, koniecznie sprawdź „Spam” i „Oferty”.

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

OBECNA PRACA CIĘ WYKAŃCZA?

ZMIEŃ PRACĘ NA TAKĄ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ NAWET 2 TYGODNIE!