INDYWIDUALNE KONSULTACJE MENEDŻERSKIE

NA CZYM POLEGAJĄ KONSULTACJE MENEDŻERSKIE?

To spotkanie przede wszystkim dwojga ludzi a nie nauczyciela i ucznia.  To połączenie narzędzi pochodzących coachingu, mentoringu i indywidualnego procesu opartego na naszej wspólnej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki temu połączeniu możesz mieć pewność, że rozwiązanie z jakim wychodzisz jest w pełni Twoje a wszystkie dostępne czynniki wzięte pod uwagę. Konsultacja biznesowa trwa 90 minut. Podczas konsultacji obowiązuje klauzula poufności.

 

DLA KOGO?

 • - dla menedżerów
 •  - dla liderów zespołów
 • - dla właścicieli firm
 • - dla kierowników i dyrektorów
 • - dla pracowników HR
 • - dla kierowników projektu

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC?

Jako specjalista w dziedzinie komunikacji mogę Ci pomóc przede wszystkim w obszarach gdzie człowiek spotyka się z człowiekiem, czyli:

 • -  delegowanie zadań i ich monitoring
 • - przekazywanie wspierającego feedbacku
 • - rozwiązywanie konfliktów w zespole
 • - praca z emocjami w komunikacji
 • - usprawnianie procesów
 • - decyzje kadrowe
 • - wsparcie sprzedażowe
 • - kreatywne burze mózgów

 

Konsultacje menedżerskie odbywają się zarówno online jak i stacjonarnie.

 

UMÓW SIĘ

Możesz napisać do mnie poprzez poniższy formularz lub umówić się telefonicznie.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji od piotrborwin.pl w celu realizacji usług, zgodnie z poniższą klauzulą*

STRONA PIOTRBORWIN.PL POZYSKUJE POWYŻSZE INFORMACJE JEDYNIE W CELU PRZEKAZANIA ICH DO OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA KONTAKT W SPRAWIE SESJI COACHINGOWEJ LUB OFERTY WIN YOUR WAY PIOTR BORWIN.

* Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) oraz z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Piotr Borwin, piotrborwin.pl zgodnie z polityką prywatności.

PROWADZĄCY:

Certyfikowany Coach EPC®, Ekspert w obszarze komunikacji i relacji, certyfikowany project manager IPMA®, coach managera i lidera. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera oraz zarządzania i komunikacji z zespołem.

Dziś wspiera Klientów w obszarze relacji, kariery, umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Nie obce są mu tematy życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji, wyznaczania i osiągania celów i wzmacniania pewności siebie . Specjalizuje się w coachingu relacji i coachingu menedżerskim. Jego największą zawodową pasją jest edukacja początkujących managerów. Jest twórcą autorskiego programu INTRO MANAGEMENT®, z pomocą którego od lat wspiera menedżerów.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. W wolnym czasie grywa na ukulele i instrumentach etnicznych. Wielbiciel dobrej książki i częsty bywalec bieszczadzkiego szlaku. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.

erickson logo coaching

Udostępnij:
Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij