Nie jesteś sam w swoich decyzjach.

NA CZYM POLEGAJĄ KONSULTACJE MENEDŻERSKIE?

To spotkanie przede wszystkim dwojga ludzi a nie wyłącznie nauczyciela i ucznia. To połączenie narzędzi pochodzących coachingu, mentoringu i indywidualnego procesu opartego na naszej wspólnej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki temu połączeniu możesz mieć pewność, że rozwiązanie z jakim wychodzisz, w pełni pasuje do Twojej rzeczywistości zawodowej i Twojej specyfiki pracy. Konsultacja biznesowa trwa 75 minut i odbywa się zdalnie (Skype, Zoom, Telefon).

Podczas konsultacji obowiązuje ścisła klauzula poufności. 

DLA KOGO?

 dla menedżerów

 dla liderów i szefów zespołów

 dla liderów grup 

 dla właścicieli firm

 dla kierowników i dyrektorów

 dla pracowników HR

 dla kierowników projektu

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC?

Jako specjalista w dziedzinie komunikacji mogę Ci pomóc przede wszystkim w obszarach, gdzie człowiek spotyka się z człowiekiem, czyli:

 delegowanie zadań i ich monitoring

 przekazywanie wspierającej informacji zwrotnej, która faktycznie coś zmienia

 rozwiązywanie konfliktów w zespole

 praca z emocjami w komunikacji w zespole

 usprawnianie procesów

 decyzje kadrowe

 wsparcie sprzedażowe

 kreatywne burze mózgów

KTO PROWADZI KONSULTACJE?

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

PIOTR BORWIN

Przewodnik i partner w zmianie, certyfikowany coach, doświadczony Manager z historią w sprzedaży i rekrutacji. Jego Klienci coachingowi współtworzą lub pracują dla takich organizacji jak BNP Paribas, Uniwersytet Łódzki, Radisson, Colep, YouDigital, Witko i Fancy. Autor przewodnika po świadomej karierze "Weź sobie tę pracę!" oraz wielu programów rozwojowych z obszaru zarządzania, HR, Psychologii i Coachingu. Prywatnie praktyk ZEN, hobbystycznie badacz dawnych kultur i niekonwencjonalnych metod samorozwoju.

JAK SIĘ Z TOBĄ PRACUJE?

ILE TO KOSZTUJE?

POJEDYNCZA KONSULTACJA

75 MIN

400PLN

PAKIET 3 KONSULTACJI

3 x 75 MIN

970PLN
  • 1.200 PLN

PAKIET 10 KONSULTACJI

10 x 75 MIN

2.770PLN
  • 4.000 PLN

W JAKICH GODZINACH PRACUJESZ?

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. 

W weekendy  staram się trzymać z dala od urządzeń elektronicznych. Na wszystkie wiadomości z weekendu odpowiadam w najbliższym dniu roboczym.

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ. MOŻEMY POROZMAWIAĆ?

Oczywiście! Bardzo jest dla mnie istotne, abyś wiedział, czy to dobre dla Ciebie i użyteczne dla Twojej roli zawodowej i biznesowej.

(Żadnych rzeczy związanych ze sprzedażą. Bez presji. Rozmowa jest wyłącznie po to, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.)

CHCĘ SIĘ UMÓWIĆ.

Super!

 W pierwszej kolejności wyślij mi proszę zgłoszenie poprzez poniższy formularz, a ja się z Tobą niezwłocznie skontaktuję i omówię szczegóły. 

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej lub oferty Humanatura Sp. z o.o.

* Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) oraz z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Piotr Borwin, piotrborwin.pl zgodnie z polityką prywatności.

OD TEJ KSIĄŻKI ZACZYNA SIĘ TWOJA KARIERA!

piotr borwin ksiazka coaching kariera praca relacje online kursy

Pobierz bezpłatnie pierwsze 30 stron mojej książki „WEŹ SOBIE TĘ PRACĘ” jeszcze przed premierą i zrób pierwszy krok do przejęcia kontroli nad swoją karierą i całym swoim życiem!

(Otrzymasz także mój comiesięczny newsletter na temat dobrego życia pod znakiem dobrych relacji i dobrej komunikacji w życiu i pracy.)