Cześć!

Opowiedz mi o sobie.

Znajdź chwilę, by odpowiedzieć na te kilkanaście pytań przed naszą pierwszą sesją. 

Odpowiedz na nie tak szczerze, jak to możliwe. Te informacje zaoszczędzą nam czas i pozwolą skupić się na najważniejszych kwestiach podczas wspólnej pracy, już od samego początku. To bardzo ważne. Od tego, jak bardzo otwarta/otwarty będziesz na udzielenie odpowiedzi, zależy jak szybko zaczniesz osiągać pierwsze efekty. 

Wszystko, co napiszesz, jest poufne i pozostaje w naszym coachingowym kontrakcie. Strona jest też w pełni zabezpieczona, a Twoje dane bezpieczne. Na wypełnienie kwestionariusza potrzebujesz 30-45min. Po jego uzupełnieniu skontaktuję się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych, celem umówienia pierwszej sesji. 

Kopię swoich odpowiedzi otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail.

Do zobaczenia!

Piotr

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z przeprowadzeniem sesji coachingowych, mentoringu lub szkolenia.