Kim jestem? Co robić? Co dalej?

Jak to jest "mieć sesje" ze mną?

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie
Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

Łączenie przez Piotra wiedzy trenerskiej, doświadczenia biznesowego i tego, co najlepsze w zen (tak, tak!) ze mną bardzo zarezonowało. A jednocześnie trzeba przyznać, że jest to coach wymagający i nie ma tu taryfy ulgowej. Polecam.

W wielu kwestiach czuję to tak jakby ktoś pokazał mi w końcu w którym miejscu włącza się światło w ciemnym pokoju. Z pozoru wszystko wydaje nam się takie oczywiste - jednak, aby to odkryć potrzebna jest osoba, która zada nam odpowiednie pytania.

Piotr ma umiejętność wydobywania z nas myśli, o których nie wiemy lub nie chcemy ich wypowiedzieć na głos. Ale jest to doskonała droga do poznania siebie i nakierowania samego siebie na dobre tory.

Dzięki pytaniom Piotra, prawie na samym początku sesji dostałam "oświecenia" i już wiedziałam co chce robić w życiu. Później już tylko pozostało doprecyzować plany, co też poszło bardzo sprawnie. Sesje dotyczą nie tylko sfery zawodowej, lecz także, jeśli trzeba - prywatnej, która ma ogromny wpływ na tą pierwszą, czy tego chcemy czy nie. Dzięki temu kompleksowy sukces jest niemal gwarantowany.

Piotr szybko zauważa i łączy fakty oraz wsłuchuje się w rozmówcę z wielkim zaangażowaniem. Polecam go serdecznie jako świetnego coacha.

Jeżeli czujesz w sobie niepokój i zagubienie, nie bardzo wiesz dokąd zmierza Twoje życie – nieważne czy prywatne czy zawodowe, Piotr jest osobą, która może Ci pomóc odnaleźć siebie. Piotr jest osobą, która zaraża spokojem.(...) Wiesz, że możesz mu zaufać i powiedzieć o wszystkim, a w zamian dostaniesz motywację do zmian i przede wszystkim siłę do działania. Dla jasności – nie daje gotowych odpowiedzi i rozwiązań. Powoduje, że sam do nich dochodzisz i to w tym wszystkim jest najlepsze.

Zyskaj jasność

Usuńmy mgłę, żebyś mógł/mogła zacząć żyć swoim życiem i zabrać się do właściwej pracy z pewnością i jasnością.

Psst! Jeśli nie mieliśmy jeszcze 20-minutowej bezpłatnej rozmowy, proszę, zaplanuj ją najpierw, abyśmy mogli się poznać.

Potrzebujesz podjąć decyzję? Chcesz wiedzieć co dalej z Twoim życiem zawodowym? Chcesz poradzić sobie w wymagającej relacji? Chcesz ustalić cel na proces coachingowy 1 na 1 (o którym piszę tutaj)? Chcesz wiedzieć czym teraz powinieneś/powinnaś się zająć? Chcesz wiedzieć „co dalej”?

Jeśli słyszeliśmy lub spotkaliśmy się wcześniej i teraz jesteś gotowy/a na pełną sesję coachingową, zgłoś się na 90-minutową sesję „rozjaśniającą” za pomocą poniższego formularza:

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej lub oferty Humanatura Sp. z o.o.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z niniejszą korespondencją, odpowiedzią na Twoje pytania lub zgłoszenie i (jeśli się zdecydujesz) przeprowadzeniem sesji coachingowych, mentoringu lub szkolenia.