Kim jestem? Co robić? Co dalej?

Jak to jest "mieć sesje" ze mną?

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie
Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

Łączenie przez Piotra wiedzy trenerskiej, doświadczenia biznesowego i tego, co najlepsze w zen (tak, tak!) ze mną bardzo zarezonowało. A jednocześnie trzeba przyznać, że jest to coach wymagający i nie ma tu taryfy ulgowej. Polecam.

Anna CEO Heroes Brand Comunication

W wielu kwestiach czuję to tak jakby ktoś pokazał mi w końcu w którym miejscu włącza się światło w ciemnym pokoju. Z pozoru wszystko wydaje nam się takie oczywiste - jednak, aby to odkryć potrzebna jest osoba, która zada nam odpowiednie pytania.

Justyna - Asystentka Zarządu

Piotr ma umiejętność wydobywania z nas myśli, o których nie wiemy lub nie chcemy ich wypowiedzieć na głos. Ale jest to doskonała droga do poznania siebie i nakierowania samego siebie na dobre tory.

Dzięki pytaniom Piotra, prawie na samym początku sesji dostałam "oświecenia" i już wiedziałam co chce robić w życiu. Później już tylko pozostało doprecyzować plany, co też poszło bardzo sprawnie. Sesje dotyczą nie tylko sfery zawodowej, lecz także, jeśli trzeba - prywatnej, która ma ogromny wpływ na tą pierwszą, czy tego chcemy czy nie. Dzięki temu kompleksowy sukces jest niemal gwarantowany.

Piotr szybko zauważa i łączy fakty oraz wsłuchuje się w rozmówcę z wielkim zaangażowaniem. Polecam go serdecznie jako świetnego coacha.

Natalia - Specjalistka ds. Administracyjnych

Jeżeli czujesz w sobie niepokój i zagubienie, nie bardzo wiesz dokąd zmierza Twoje życie – nieważne czy prywatne czy zawodowe, Piotr jest osobą, która może Ci pomóc odnaleźć siebie. Piotr jest osobą, która zaraża spokojem.(...) Wiesz, że możesz mu zaufać i powiedzieć o wszystkim, a w zamian dostaniesz motywację do zmian i przede wszystkim siłę do działania. Dla jasności – nie daje gotowych odpowiedzi i rozwiązań. Powoduje, że sam do nich dochodzisz i to w tym wszystkim jest najlepsze.

Sylwia - Specjalistka ds. Projektów

Zyskaj jasność

Usuńmy mgłę, żebyś mógł/mogła zacząć żyć swoim życiem i zabrać się do właściwej pracy z pewnością i jasnością.

Psst! Jeśli nie mieliśmy jeszcze 30-minutowej bezpłatnej rozmowy, proszę, zaplanuj ją najpierw, abyśmy mogli się poznać.

Potrzebujesz podjąć decyzję? Chcesz wiedzieć co dalej z Twoim życiem zawodowym? Chcesz poradzić sobie w wymagającej relacji? Chcesz ustalić cel na proces coachingowy 1 na 1 (o którym piszę tutaj)? Chcesz wiedzieć czym teraz powinieneś/powinnaś się zająć? Chcesz wiedzieć „co dalej”?

Jeśli słyszeliśmy lub spotkaliśmy się wcześniej i teraz jesteś gotowy/a na pełną sesję coachingową, zgłoś się na 90-minutową sesję „rozjaśniającą” za pomocą poniższego formularza:

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej lub oferty Humanatura Sp. z o.o.

* Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) oraz z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Piotr Borwin, piotrborwin.pl zgodnie z polityką prywatności.

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości,  aby potwierdzić swój adres! Jeżeli wiadomość nie przychodzi, sprawdź „spam” i „oferty”.

Pamiętaj, żeby

odebrać wiadomość potwierdzającą i kliknąć w przycisk.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

OD TEJ KSIĄŻKI ZACZYNA SIĘ TWOJA KARIERA!

piotr borwin ksiazka coaching kariera praca relacje online kursy

Pobierz bezpłatnie pierwsze 30 stron przewodnika po karierze i rekrutacji „WEŹ SOBIE TĘ PRACĘ” jeszcze przed premierą w księgarniach i dowiedz się:

  • Jak zbudować dla siebie piękną karierę
  • Jak napisać naprawdę skuteczne CV
  • Jak przygotować się kompleksowo do rozmowy kwalifikacyjnej

…oraz jak zrobić pierwszy krok do przejęcia kontroli nad swoją karierą i całym swoim życiem!

(Otrzymasz także mój newsletter na temat życia pod znakiem dobrych relacji i dobrej komunikacji w życiu i pracy i inne bonusy.)