To też minie.

Legenda głosi, że pewien król poprosił swoich mędrców o przygotowanie specjalnego pierścienia.

Chcę, by przygotowano pierścień, w którym ukryta będzie wiadomość mogąca pomóc mi w beznadziejnych chwilach. Wiadomość natomiast ma się zawierać jedynie w trzech słowach, aby można ją było umieścić w pierścieniu.

Mędrcy pisali obszerne traktaty, ale nie potrafili ograniczyć wiadomości do trzech jedynie słów.

Monarcha miał jednak starego służącego, który powiedział do króla:

Nie jestem mędrcem, ale znam wiadomość, której szukasz. Oznajmił mi ją kiedyś pewien mędrzec.

Starszy wiekiem sługa napisał trzy słowa na maleńkim skrawku papieru i wręczył królowi mówiąc: “Nie czytaj wiadomości, ale ją ukryj w pierścieniu. Otwieraj go tylko wtedy, gdy będziesz się czuł zupełnie zdruzgotany, a z sytuacji, w której się znajdziesz nie będzie już wyjścia”.

Chwila ta nastąpiła, kiedy kraj został najechany i król dosiadając konia ratował się ucieczką. Król uciekał, a wrogowie ruszyli w pościg. Dotarł jednak do miejsca, w którym droga się skończyła. Przed nim urwisko, a za nim wrogowie. I właśnie wtedy przypomniał sobie o pierścieniu. Szybko go otworzył i przeczytał: “To też przeminie”.

Kiedy czytał te słowa, wrogowie zgubili się w lesie obierając złą drogę. Po chwili tętent kopyt ucichł i emocje króla opadły. Po jakimś czasie król ponownie zorganizował swoje wojska i odbił swoje królestwo.

W stolicy zorganizowano z tego powodu uroczystości, aby uczcić zwycięstwo i oswobodzenie. Ucztowano przez wiele dni. Król chciał się podzielić swą radością z owym starym sługą. Opowiedział mu dokładnie jak wiadomość pomogła mu w kryzysowej sytuacji. Jak sprawiła, że kiedy w jego oczach wszystko już było stracone, mimo wszystko nie rzucił się z urwiska.

Starzec cieszył się szczęściem króla. Poprosił go jednak:

-Przeczytaj tę wiadomość ponownie, właśnie teraz.

Widząc zaskoczenie króla nierozumiejącego dlaczego ma ją przeczytać teraz, kiedy nie jest w potrzasku starzec szybko wyjaśnił dlaczego ma to zrobić: 

“Wiadomość ta nie jest tylko na chwile, w których wszystko wydaje się być stracone, ale również na te, w których człowiek czuje się zdobywcą. Poucza ostatnich, ale również tych, którzy są pierwszymi”.

Co masz teraz do zrobienia?

Powiadają, że w życiu bywa różnie. Jestem świadomy, że coaching nie jest tanią usługą i wielu nie może sobie na nią pozwolić. Postanowiłem już na początku mojej drogi coacha część mojej pracy wykonywać całkowicie pro bono (bezpłatnie lub za minimalną zapłatą). 

Jeśli więc:

♦ Twoja sytuacja materialna uniemożliwia Ci rozpoczęcie procesu coachingowego

♦ Straciłeś pracę i źródło dochodów i potrzebujesz podjąć decyzję zawodową

♦ Byłeś zmuszony zamknąć swój biznes

♦ W wyniku izolacji  relacje z Twoimi domownikami uległy znaczącemu pogorszeniu

♦ Pandemia zmieniła tak Twoją rzeczywistość, że nie potrafisz się w niej odnaleźć.

Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza w tytule wiadomości wpisując: „Bezpłatna sesja kryzysowa” a ja odpiszę Ci najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy jakie są możliwości.

Sesja „kryzysowa” trwa 75 min.

Niezależnie od decyzji, wszystkiego co dla Ciebie najlepsze! To minie. 

Strona PiotrBorwin.pl pozyskuje powyższe informacje wyłącznie w celu przekazania ich do osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie sesji coachingowej lub oferty Humanatura Sp. z o.o.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z niniejszą korespondencją, odpowiedzią na Twoje pytania lub zgłoszenie i (jeśli się zdecydujesz) przeprowadzeniem sesji coachingowych, mentoringu lub szkolenia.

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Jeżeli wiadomość nie przychodzi, koniecznie sprawdź „Spam” i „Oferty”.

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

OBECNA PRACA CIĘ WYKAŃCZA?

ZMIEŃ PRACĘ NA TAKĄ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ NAWET 2 TYGODNIE!