COACHING KARIERY – RÓB KARIERĘ W ZGODZIE ZE SOBĄ

COACHING KARIERY

Zastanawiałeś się kiedyś czy to co robisz, jest tym, co chcesz robić przez resztę swoich dni? Witasz każdy dzień z uśmiechem na twarzy, wiedząc, że idziesz dziś do pracy? Może jesteś na początku swojej drogi zawodowej, może stanąłeś przed ważnym wyborem w swoim życiu… Wiesz co dalej?

Znane powiedzenie mówi, że ten kto kocha, to co robi, nie spędzi w pracy ani jednego dnia. Coaching kariery koncentruje się na kwestiach związanych z planowaniem ścieżki rozwoju zawodowego, odkrywania zasobów oraz silnych stron. Na sesjach coachingu kariery nie tylko będziesz pracował nad swoimi kompetencjami i osobowością, dowiesz się też jakie masz predyspozycje zawodowe, będziesz mógł skorzystać z badania Structogram® oraz poznasz aktualne trendy na rynku pracy. W rezultacie poznasz odpowiedź na pytanie: Co dalej? Po zakończonym procesie coachingowym twardo staniesz na drodze do realizacji Twoich celów zawodowych. Poznasz siebie począwszy od predyspozycji genetycznych, kończąc na klarownym planie własnego rozwoju zawodowego.

 

Jeśli:

 • – Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej
 • – Stoisz przed wyborem kierunku studiów lub miejsca pracy
 • – Postanowiłeś zmienić swoją drogę kariery i zacząć robić to co chcesz robić a nie to co musisz
 • – Czujesz wypalenie swoją dotychczasową ścieżką zawodową
 • – Chcesz mieć realny wpływ na swoje życie zawodowe
 • – Chcesz wiedzieć co jeszcze możesz zrobić w swojej sytuacji zawodowej
 • – Planujesz zmianę branży lub otwarcie firmy i nie wiesz jak się do tego zabrać
 • – Czeka Cię ocena pracownicza, ważna rozmowa z przełożonym lub chcesz poprosić o awans

 

Coaching kariery jest rozwiązaniem dla Ciebie. Wybór swojej ścieżki lub zmiana tej dotychczasowej to odważny krok i człowiek podejmujący taką decyzję zmierza się z wieloma wyzwaniami. To nie tylko zmiana miejsca czy czynności to często również zmierzenie się krytyką otoczenia, popełnianie błędów, stres i sytuacje z jakimi wcześniej nie miałeś do czynienia. Coaching kariery, w który w pełni się zaangażujesz sprawi, że na koniec procesu zyskasz:

 

 • – Realny plan Twojej dalszej kariery i edukacji, a co za tym idzie stabilizację życiową w wielu aspektach
 • – Mierzalny efekt w postaci wiedzy na temat swoich predyspozycji
 • – Wpływ na swoje życie zawodowe i stabilizację finansową
 • – Nową energię do robienia rzeczy, które chcesz robić
 • – Większą pewność siebie w relacjach z przełożonymi i członkami Twojego zespołu
 • – Możliwość przeprowadzenia badań predyspozycji zawodowych opartych o badanie Structogram®
 • – Pomysł na siebie
 • – Lepszą organizację czasu
 • – Wzmocnienie kompetencji menedżerskich i liderskich

Jaki będzie Twój pierwszy krok w drodze do wymarzonej kariery?

ZAPISZ SIĘ I DOŚWIADCZ COACHINGU NA SESJI

INNE MOŻLIWOŚCI:

business coaching
coaching kariery
coaching online po polsku
coaching relacji
life coaching
coaching na emigracji

O MNIE:Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii i certyfikowany project manager IPMA®. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Doświadczył pracy i edukacji za granicą. Dziś wspiera Klientów w obszarze życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji, a także w wyznaczaniu i osiąganiu celów, wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Specjalizuje się w coachingu relacji, kariery i w obszarach biznesowych Jego największą zawodową pasją jest edukacja początkujących managerów.

Jako jeden z pierwszych w Polsce licencjonowanych trenerów Structogram® pokazuje odbiorcom jak rozpoznać silne strony i predyspozycje oraz wykorzystać je w praktyce na co dzień. Uczy jak w bardzo prosty sposób nauczyć się rozpoznawać osobowość i strukturę mózgu u drugiego człowieka i wreszcie jak to wykorzystać w biznesie w kontekście sprzedaży i zarządzania.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.


Udostępnij:
Zadzwoń
Napisz e-mail