COACHING RELACJI

Mówi się że nasza ocena i nastawianie do ludzi jest odzwierciedleniem nas samych. Jedno wiadomo na pewno. Nasze relacje to fundament naszego szczęścia i życia w społeczeństwie.

Coaching relacji to szczególny rodzaj coachingu, w którym obszarem koncentracji są Twoje relacje z otoczeniem. Głównym obszarem koncentracji najczęściej są związki. Związek dwojga ludzi to droga na której, zdarza się zetknąć z wieloma wyzwaniami. Moi Klienci to osoby które często znalazły się w zupełnie nowej sytuacji takiej jak narodziny dziecka, wieloletnia rozłąka, rozstanie lub po prostu chcą wprowadzić nową energię do aktualnej relacji.

Podczas sesji coachingu relacji, pracujesz nad pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i stawianiem granic. Uczysz się widzieć dobre rzeczy i wierzyć w swój związek niezależnie od czynników zewnętrznych. Coaching relacji daje Ci możliwość spojrzenia na Twoją sytuację z zupełnie innej perspektywy. Kiedy wydawałoby się, że doszedłeś do ściany, znajdujesz rozwiązanie problemu i stajesz się bogatszy o nowa wiedzę na swój temat oraz temat swojego związku.

Z czasem zaczynasz odnajdować swoje własne „Ja” i integrować je w relacji z drugim człowiekiem. Stajesz się spełnioną osobą i zaczynasz rozumieć, że:

 

„Bycie w związku nie wyklucza bycia wolnym człowiekiem…”

DLA KOGO COACHING RELACJI?

Jeśli:

 • – Twój związek jest na etapie ważnej decyzji lub wyboru drogi
 • – Znalazłeś /aś się w zupełnie nowej sytuacji i chcesz się w niej odnaleźć
 • – Ty i Twój partner często się kłócicie i nie potraficie dojść do porozumienia
 • – Masz poczucie wypalenia w związku
 • – Ty i Twój partner chcecie dwóch rozbieżnych, ważnych dla Was rzeczy
 • – Masz poczucie braku kontroli i wpływu
 • – Chcesz pogodzić pasje Twoje lub Twojego partnera ze wspólnymi planami
 • – Chcesz wnieść nową energię do Twojego związku i poprawić jego jakość we wszystkich aspektach

Jeśli choć jeden z powyższych punktów odnosi się do Twojej obecnej sytuacji, coaching jest drogą która wesprze Cię w odnalezieniu się w niej.

 

W trakcie sesji coachingowych:

 • – Wzmocnisz swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości
 • – Spojrzysz na swoją sytuację z innej perspektywy
 • – Odnajdziesz się w nowych sytuacjachi nauczysz radzić z nimi w przyszłości
 • – Przejmiesz kontrolę nad swoim życiem
 • – Zrozumiesz swoje emocje i nauczysz się sobie z nimi radzić
 • – Wniesiesz nową jakość do swojego życia
 • – Poczujesz wolność bycia sobą w związku
 • – Poprawisz relacje w z całym Twoim otoczeniem

Jak długo jeszcze chcesz tkwić w sytuacji, która nie jest dla Ciebie komfortowa? Chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić i poznać swoje możliwości?

 

Najlepszy czas jest właśnie teraz.

ZAPISZ SIĘ I DOŚWIADCZ COACHINGU NA SESJI

 

INNE MOŻLIWOŚCI:

business coaching
coaching kariery
coaching online po polsku
coaching relacji
life coaching
coaching na emigracji

O MNIE
Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii i certyfikowany project manager IPMA®. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Doświadczył pracy i edukacji za granicą. Dziś wspiera Klientów w obszarze życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji, a także w wyznaczaniu i osiąganiu celów, wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Specjalizuje się w coachingu relacji, kariery i w obszarach biznesowych Jego największą zawodową pasją jest edukacja początkujących managerów.

Jako jeden z pierwszych w Polsce licencjonowanych trenerów Structogram® pokazuje odbiorcom jak rozpoznać silne strony i predyspozycje oraz wykorzystać je w praktyce na co dzień. Uczy jak w bardzo prosty sposób nauczyć się rozpoznawać osobowość i strukturę mózgu u drugiego człowieka i wreszcie jak to wykorzystać w biznesie w kontekście sprzedaży i zarządzania.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.

 

Udostępnij:
Zadzwoń
Napisz e-mail

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij