COACHING ONLINE – WAŻNY JESTEŚ TY, A NIE TO GDZIE JESTEŚ

"Wszyscy jesteśmy połączeni..." powiedziało wielu wielkich tego świata. Taka jest rzeczywistość. Ludzka energia, idee, biznes, pieniądz i towary - to wszystko jest w ciągłym ruchu. Dziś to połączenie jest wręcz namacalne. Dzięki technologii, która jest w ciągłej pogoni za ludzkimi wizjami możemy dziś wręcz dotknąć świata na drugiej półkuli. Internet jest wbrew narzekaniom wielu,  źródłem wielu dobrodziejstw takich jak kontakt z drugim człowiekiem praktycznie niezależnie od miejsca na ziemi.  Te krótkie przemyślenia nie są aktem filozoficznym na temat dzisiejszego świata, tylko opisem mojej rzeczywistości po kilku latach pracy z ludźmi mieszkającymi na całym globie. Ty jesteś w USA - ja w Polsce, Ty w Polsce - ja w Holandii, Ty w Olsztynie - ja w Łodzi - to dziś nieważne. Sesje biznesowe i coaching online są tak samo skuteczne jak stacjonarnie. W praktyce moc relacji i jej skuteczność zależą od zaangażowania stron - niekoniecznie od jej formy.

DLACZEGO COACHING ONLINE?

Moją misią jest dostarczenie wsparcia dla jak największej ilości ludzi na świecie. Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy ktoś, kto poszukuje rozwiązania w obszarze w którym ja mogę coś zrobić - nie ma do niego dostępu.  Często coaching i spotkania transformujące nie są dostępne dla ludzi z powodu odległości jaką musieliby pokonać aby spotkać się osobiście, braku czasu lub po prostu bariery językowej kiedy mieszkają daleko za granicą. I nie mówię tu tylko o braku znajomości języka w kontekście komunikacyjnym tylko języku w jakim myślisz i ma nawyki Twój mózg. Spotkania odbywają się więc w języku polskim. To niezwykle ważne aby rozumieć niuanse językowe i skróty myślowe, których jak wiemy język polski jest pełen. Przede wszystkim jednak chodzi tu o to, co potocznie można nazwać "językowym sprzężeniem zwrotnym" czyli wpływie języka na sposób myślenia i działania.

 

DLACZEGO JESZCZE?

 

 •  - Coaching Online jest bardziej dostępny logistycznie i czasowo dla Klientów (odbywasz sesję tam gdzie jesteś)
 •  - Masz dostęp do profesjonalnej sesji coachingowej w zaciszu własnego domu lub miejsca pracy
 •  - Nie ma znaczenia gdzie na świecie się znajdujesz
 •  - Nie ponosisz kosztów dojazdu
 •  - Sesje są prowadzone w Twoim języku polskim (choć możemy rozmawiać również po angielsku) - nie ma więc barier komunikacyjnych niezależnie od tego jaki język Cię otacza.
 •  - Dzięki sesjom online zyskujesz elastyczność - możesz również "miksować" coaching online ze spotkaniami face to face w zależności od potrzeb

CZYM RÓŻNI SIĘ COACHING ONLINE OD SPOTKAŃ STACJONARNYCH?

Odpowiedź jest krótka - tylko formą. Dalej ta forma coachingu jest tak samo skuteczna jak tradycyjne spotkania stacjonarne. Są nawet obszary, w których technologia jest pomocna i kiedy poruszane są naprawdę "głębokie i mocne" kwestie, warto wyłączyć wizję kamerki i pracować tylko głosem. Tobie łatwiej jest też te kwestie poruszyć w porównaniu do spotkania w cztery oczy. Poza tym sesje za pośrednictwem telefonu lub skype'a dają Ci niepowtarzalną możliwość odbycia ich w parku, lesie, zacisznej kawiarni, podczas spaceru czy w fotelu w piżamie. Wzmacnia to kreatywność i zmianę perspektywy ale nie tylko... Kiedy jesteś w tzw. niedyspozycji fizycznej i zdrowotnej sesja online może być jedynym sposobem na spotkanie z coachem czy terapeutą. Jedyne czego oczekuję od Ciebie to zaangażowania w proces zmiany - dokładnie tak samo jak gdybyśmy spotkali się osobiście.

DLA KOGO COACHING ONLINE?

 • - Osoby mieszkające i pracujące za granicą
 • - Osoby które mogą wygospodarować na sesję jedynie konkretny czas w ciągu dnia (czytaj: z bardzo napiętym grafikiem)
 • - Osoby z różnych obszarów Polski
 • - Ludzie często przebywający w delegacji lub często zmieniający miejsce pobytu
 • - Managerowie, sprzedawcy, handlowcy i ludzie będący "wiecznie w trasie"
 • - Osoby bez możliwości przemieszczania się
 • - Osoby sprawujące ciągłą opiekę nad dziećmi lub osobami starszymi
 • - Osoby preferujące taką formę kontaktu

POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Podstawą relacji coachingowej jest poufność i bezpieczeństwo. Nie ma tu znaczenia w jakiej formie odbywa się sesja coachingowa. Niezależnie również od formy sesji przed rozpoczęciem procesu rozmawiamy ze sobą, uzgadniamy zasady pracy i poznajemy się - wówczas podejmujesz decyzję o rozpoczęciu coachingu i umówimy się na pierwszą sesję.

INNE MOŻLIWOŚCI:

business coaching
coaching kariery
coaching online po polsku
coaching relacji
life coaching
coaching na emigracji

PROWADZĄCY:
Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii i certyfikowany project manager. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy'ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Doświadczył pracy i edukacji za granicą. Dziś wspiera Klientów w obszarze życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji a także w wyznaczaniu i osiąganiu celów, wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Specjalizuje się w coachingu relacji, kariery i w obszarach biznesowych Jego największą pzawodową pasją jest edukacja początkujących managerów.

Jako jeden z pierwszych w Polsce licencjonowanych trenerów Structogram® pokazuje odbiorcom jak rozpoznać silne strony i predyspozycje oraz wykorzystać je w praktyce na co dzień. Uczy jak w bardzo prosty sposób nauczyć się rozpoznawać osobowość i strukturę mózgu u drugiego człowieka i wreszcie jak to wykorzystać w biznesie w kontekście sprzedaży i zarządzania.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.

 

Udostępnij:
Zadzwoń
Napisz e-mail