Jak to jest ze mną pracować?

Od pierwszego spotkania z Piotrkiem, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana, pełna nadziei i optymizmu. Piotr jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę zaufania. Jest charyzmatyczny, elastyczny i bardzo świadomy. Sesje z Piotrkiem to jedna z moich najlepszych inwestycji. Polecam z pełną odpowiedzialnością

Karolina - Manager w sektorze przemysłowym

Nie byłam przekonana do tego typu pomocy, ale moja sytuacja zawodowa skomplikowała się tak bardzo, że postanowiłam spróbować. Już po pierwszym spotkaniu z Piotrem wiedziałam, że przychodząc do Niego podjęłam dobrą decyzję. Coaching pozwolił mi spojrzeć na wiele problemów z innej perspektywy. Po każdym spotkaniu z Piotrem wychodzę zmotywowana i pełna nowych pomysłów. W czasie spotkań Piotr stwarza fantastyczną atmosferę, co pozwala się otworzyć nawet nieufnym osobom. Jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, a także wesołym i dowcipnym człowiekiem. Dziś moja sytuacja zawodowa jest zupełnie inna. Do pracy przychodzę z radością, pewna, że poradzę sobie z problemami.

Joanna - Wykładowca akademicki

W trakcie sesji z Piotrem znalazłem dokładnie to po co przyszedłem, choć na samym początku nawet nie wiedziałem, że to właśnie tego szukam. Piotr potrafi w znakomity sposób zbudować bezpieczną przestrzeń i pełną zaufania relację. Jest doskonałym wsparciem w trakcie drogi samorozwoju i samopoznania. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania zarówno jako coach, przewodnik jak i mentor.

Michał - Właściciel firmy

Są osoby, które nawet po jednym, krótkim spotkaniu pamięta się całe życie. Są też lekcje, które pamięta się całe życie. Taki jest właśnie Piotr i jego szkolenia coachingowe. Życzę wszystkim możliwości wzięcia w nich udziału - są niezapomnianą wędrówką w głąb siebie z doskonałym i profesjonalnym przewodnikiem.

Anna - Właściciel przedsiębiorstwa

Piotr pomógł mi odnaleźć w sobie siłę do działania. Pomógł mi przewartościować swoje życie i cele zawodowe. Dzięki pracy z nim uświadomiłam sobie, że to ja mam siłę sprawczą i tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moje życie. Dziękuję.

Sylwia - Mama powracająca na rynek pracy

Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%

Milena - Manager w branży Automotive

Pojawiają się w życiu zapewne u każdego z nas chwile zwątpienia, które generują w głowie myśli nie dam rady! nie chce mi się! po co mi to ! to niemożliwe! ja tak nie potrafię! doprowadzając tym samym do spadku jakości naszego życia, nic bardziej mylnego - uświadamia mi to przy każdym spotkaniu Piotr, osoba dzięki której to co było ciemne w życiu nabiera kolorów i satysfakcjonuje. Zaskoczyło mnie to, że odpowiadając tylko na pytania można na nowo poznać siebie i odkryć swoją siłę oraz możliwości. Polecam bo wiem że warto. Piotr dziękuje i oczywiście do zobaczenia !

Magdalena - Doradca Klienta w Banku

Spółka WITKO Sp. z o.o. z przyjemnością dziękuje Panu Piotrowi Borwinowi za przeprowadzony proces coachingowy z Dyrektorem ds. Sprzedaży. Pan Piotr przeprowadzając warsztaty managerskie oraz pracując ze wskazanym managerem w jego rzeczywistości zawodowej osiągnął oczekiwany przez nas efekt, jakim jest zbudowanie trwałego nawyku planowania pracy, skutecznego i konsekwentnego delegowania zadań oraz przede wszystkim poprawy komunikacji nie tylko z podległym mu zespołem przedstawicieli, ale także z innymi działami firmy. Co a tym idzie praca działu sprzedaż jest usystematyzowana a wyniki przewidywalne. Pan Piotr świetnie także odnalazł się wspierając spółkę w trudnych czasach pandemii COVID-19, błyskawicznie reagując na potrzeby naszego zespołu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Panem Piotrem.

Prezes Zarządu WITKO Sp. z o.o.

Piotr- to coach, który potrafi wydobyć z wnętrza człowieka najbardziej irytujące słabości, i sprawić by podopieczny uczynił z nich siłę. W codzienności - miejsce u Piotra to dobry przystanek, by się zatrzymać ....i poczuć się ....pięknym człowiekiem. Dziękuję.

Katarzyna - Wychowawca młodzieży

Rekomendujemy Pana Piotra, jako efektywną, zaangażowaną i godną zaufania osobę. Pan Piotr pokazał wyjątkową elastyczność i szybko zaadaptował się do środowiska naszej organizacji. Rekomendujemy Pana Piotra, jako solidnego partnera biznesowego.

Miquel Cruz - HR Manager i Pełnomocnik Zarządu w Colep Polska

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij