Jak to jest ze mną pracować?

Nie byłam przekonana do tego typu pomocy, ale moja sytuacja zawodowa skomplikowała się tak bardzo, że postanowiłam spróbować. Już po pierwszym spotkaniu z Piotrem wiedziałam, że przychodząc do Niego podjęłam dobrą decyzję. Coaching pozwolił mi spojrzeć na wiele problemów z innej perspektywy. Po każdym spotkaniu z Piotrem wychodzę zmotywowana i pełna nowych pomysłów. W czasie spotkań Piotr stwarza fantastyczną atmosferę, co pozwala się otworzyć nawet nieufnym osobom. Jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, a także wesołym i dowcipnym człowiekiem. Dziś moja sytuacja zawodowa jest zupełnie inna. Do pracy przychodzę z radością, pewna, że poradzę sobie z problemami.

Od pierwszego spotkania z Piotrkiem, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana, pełna nadziei i optymizmu. Piotr jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę zaufania. Jest charyzmatyczny, elastyczny i bardzo świadomy. Sesje z Piotrkiem to jedna z moich najlepszych inwestycji. Polecam z pełną odpowiedzialnością

W trakcie sesji z Piotrem znalazłem dokładnie to po co przyszedłem, choć na samym początku nawet nie wiedziałem, że to właśnie tego szukam. Piotr potrafi w znakomity sposób zbudować bezpieczną przestrzeń i pełną zaufania relację. Jest doskonałym wsparciem w trakcie drogi samorozwoju i samopoznania. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania zarówno jako coach, przewodnik jak i mentor.

Są osoby, które nawet po jednym, krótkim spotkaniu pamięta się całe życie. Są też lekcje, które pamięta się całe życie. Taki jest właśnie Piotr i jego szkolenia coachingowe. Życzę wszystkim możliwości wzięcia w nich udziału - są niezapomnianą wędrówką w głąb siebie z doskonałym i profesjonalnym przewodnikiem.

Piotr pomógł mi odnaleźć w sobie siłę do działania. Pomógł mi przewartościować swoje życie i cele zawodowe. Dzięki pracy z nim uświadomiłam sobie, że to ja mam siłę sprawczą i tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moje życie. Dziękuję.

Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%

Pojawiają się w życiu zapewne u każdego z nas chwile zwątpienia, które generują w głowie myśli nie dam rady! nie chce mi się! po co mi to ! to niemożliwe! ja tak nie potrafię! doprowadzając tym samym do spadku jakości naszego życia, nic bardziej mylnego - uświadamia mi to przy każdym spotkaniu Piotr, osoba dzięki której to co było ciemne w życiu nabiera kolorów i satysfakcjonuje. Zaskoczyło mnie to, że odpowiadając tylko na pytania można na nowo poznać siebie i odkryć swoją siłę oraz możliwości. Polecam bo wiem że warto. Piotr dziękuje i oczywiście do zobaczenia !

Spółka WITKO Sp. z o.o. z przyjemnością dziękuje Panu Piotrowi Borwinowi za przeprowadzony proces coachingowy z Dyrektorem ds. Sprzedaży. Pan Piotr przeprowadzając warsztaty managerskie oraz pracując ze wskazanym managerem w jego rzeczywistości zawodowej osiągnął oczekiwany przez nas efekt, jakim jest zbudowanie trwałego nawyku planowania pracy, skutecznego i konsekwentnego delegowania zadań oraz przede wszystkim poprawy komunikacji nie tylko z podległym mu zespołem przedstawicieli, ale także z innymi działami firmy. Co a tym idzie praca działu sprzedaż jest usystematyzowana a wyniki przewidywalne. Pan Piotr świetnie także odnalazł się wspierając spółkę w trudnych czasach pandemii COVID-19, błyskawicznie reagując na potrzeby naszego zespołu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Panem Piotrem.

Piotr- to coach, który potrafi wydobyć z wnętrza człowieka najbardziej irytujące słabości, i sprawić by podopieczny uczynił z nich siłę. W codzienności - miejsce u Piotra to dobry przystanek, by się zatrzymać ....i poczuć się ....pięknym człowiekiem. Dziękuję.

Rekomendujemy Pana Piotra, jako efektywną, zaangażowaną i godną zaufania osobę. Pan Piotr pokazał wyjątkową elastyczność i szybko zaadaptował się do środowiska naszej organizacji. Rekomendujemy Pana Piotra, jako solidnego partnera biznesowego.

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Jeżeli wiadomość nie przychodzi, koniecznie sprawdź „Spam” i „Oferty”.

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

OBECNA PRACA CIĘ WYKAŃCZA?

ZMIEŃ PRACĘ NA TAKĄ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ NAWET 2 TYGODNIE!