Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Piotr Borwin i jestem coachem kariery dla osób poszukujących swojej drogi zawodowej oraz coachem relacji dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej komunikować się z drugim człowiekiem w rodzinie, pracy i związku

Wspieram managerów na początku ich drogi zawodowej, sprzedawców w lepszym rozumieniu Klientów, a poszukujących pracy w sprawnej przeprawie przez świat rekrutacji. 

Stworzyłem wiele programów rozwojowych dla managerów i sprzedawców. Jestem autorem książki dla osób chcących świadomie kreować swoją drogę zawodową – „Weź sobie tę pracę!” – Praktycznego przewodnika od A do Z po ścieżce kariery.

Wierzę w unikalną wewnętrzną wartość i potencjał każdego człowieka. Uważam, że każdy człowiek posiada wszelkie niezbędne zasoby do realizacji własnego potencjału.

Moje wartości to wolność, współczucie i miłość. W moim rozumieniu świata, życie jest drogą a błędy, lekcjami do odrobienia. Uważam, że w życiu spotykamy wyłącznie przyjaciół i nauczycieli.

W mojej pracy kieruję się zasadą, że jakakolwiek droga rozwoju, która nie prowadzi nas do codzienności i nie wspiera człowieka w codziennych wyborach,  to droga na manowce. Miarą prawdy jest życiowa użyteczność. Bez niej słowa i teorie pozostają jedynie pustymi sloganami.

Co Ty i ja już wiemy:

♦ Praca to nie „tylko praca”. Wyłącznie praca pełna sensu jest kluczem do szczęśliwego i satysfakcjonującego życia.

♦ Pracuj ciężko i więcej w pracy, w której nie chcesz być, a będziesz bardziej zmęczony i wyczerpany. Wypalenie zawodowe jest bezpośrednią przyczyną depresji i wielu innych ciężkich schorzeń.

♦ Pieniądze nie stanowią wartości same w sobie.

♦ Podejmujesz zawsze najlepsze dla siebie decyzje w danym momencie. Nie ma sensu oceniać negatywnie dawnych wyborów.

♦ Im dłużej czekasz ze zmianą, której potrzebujesz, tym więcej Cię ona kosztuje.

♦ Oceniając drugiego człowieka, zamykasz się na poszerzenie Twojej perspektywy o jego perspektywę patrzenia na rzeczywistość.

♦ Mówiąc, powtarzasz to co już wiesz, słuchając dowiadujesz się zawsze czegoś nowego.

♦ Zmiana jest zawsze możliwa!

♦ Aby dać coś światu, najpierw samemu trzeba to mieć.

♦ Już teraz posiadasz wszystkie zasoby potrzebne do zmiany.

Mój wehikuł czasu:
Legitymacja

Ponad 10 lat pracowałem jako manager sprzedaży, głównie w sektorze finansowym. Poza sprzedażą, równie istotnymi obszarami mojej pracy była rekrutacja i zarząd operacyjny. Jestem certyfikowanym Project Managerem IPMA®.

Pracowałem dla firm takich jak: Kangol, Lavard, Lidl, GetinBank, Aspiro, mFinanse, i Westflex.

Jestem pełnoetatowym coachem certyfikowanym przez Erickson College International (Erickson Professional Coach®). Ukończyłem program treningowy akredytowany przez ICF (International Coach Federation) i mam ponad 3000 godzin praktyki. Doskonaliłem swoje umiejętności podczas szkoleń w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku Olde Vechte Foundation w Holandii oraz od doświadczonych praktyków z Polski, Europy, USA i Kanady.

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF® 

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie
Co uwielbiam:

♦ moją rodzinę ♦ moja wspaniałą narzeczoną ♦ moich przyjaciół ♦ mojego psa Dudka ♦ moją pracę ♦ książki psychologiczne ♦ muzykę etniczną i reagae ♦ grać na ukulele ♦ wędrówki po górach i lasach ♦ słońce ♦ przestrzeń ♦ medytację na świeżym powietrzu ♦ uczucie katharsis ♦ nosić ponczo i kapelusz ♦ filozofie wschodu i kulturę plemion amerykańskich (tych z północy i tych z południa) ♦ organizowanie kameralnych spotkań ♦ wiersze Bukowskiego ♦ Batmana ♦ jazdę na rowerze po lesie ♦ długie rozmowy telefoniczne z przyjaciółmi ♦ zielona herbatę ♦ podróże (zarówno te poza jak i te wgłąb siebie)  ♦ kawę z drippera ♦ historię symboli ♦ opowieści zen i kongany ♦ moją Łódź ♦ ludzi ♦ momenty olśnienia

Jak mogę Ci pomóc?

Pomagam ludziom takim jak Ty uzyskać jasność i przejść z miejsca w którym jesteś → tam gdzie chcesz być w karierze, życiu i relacjach – z konsekwencją, pewnością i dużo większą łatwością.

Przeczytaj co mówią Ci co są już „po drugiej stronie rzeki”.

Nie:

To mogą być świetne miejsca w życiu, jednocześnie praca ze mną NIE jest dla Ciebie jeśli:

◊ Oczekujesz wyłącznie porad dotyczących Twojego życia 

Jesteś w pełni zadowolony ze swojej kariery

Winą za Twoje niepowodzenia obarczasz wyłącznie innych

Uważasz, że „praca to tylko praca” – 8 godzin, do weekendu, do wypłaty. Powtórz.

Nie chcesz zmian w życiu (Zmiana = Droga do przebycia + Stres i Wysiłek)

Tak:

Możemy dobrze i efektywnie współpracować jeśli:

♦ Jesteś gotów przejąć odpowiedzialność za własne życie i podjąć działanie 

♦ Jesteś gotowy trwale zmienić swoje życie, karierę i relacje na takie, jakich zawsze pragnąłeś

♦ Chcesz przestać czuć się ograniczony, przytłoczony i wiecznie podporządkowany

♦ Jesteś gotów zrobić to czego nigdy nie zrobiłeś, aby sięgnąć po to czego nigdy nie miałeś,

Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij