PO DZIESIĄTE: ZAPOMNIJ TO CO BYŁO DOTĄD…

JEŚLI NIE MASZ W SOBIE TEGO:

PO PIERWSZE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,

PO DRUGIE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,

PO TRZECIE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA!

 

Ten dekalog tak naprawdę mógłby mieć tylko te trzy punkty. Nigdzie nie zajdziesz bez drugiego człowieka i nic bez niego nie zrobisz. Drugi człowiek jest Ci potrzebny tak samo jak Ty jesteś potrzebny jemu. Lider jest nikim bez swojego zespołu a zespół bez lidera jest jak tratwa dryfująca na środku morza. Razem są okrętem z napędem atomowym!

Droga do sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie wiedzie przez jedyny w swoim rodzaju szlak, którego nikt przed Tobą nie wytyczył. Ty jesteś pierwszy i to Ty wyznaczasz kurs i nowe standardy. Jako lider, przed sobą masz nieznaną przyszłość a za sobą swoich ludzi.

PS. Aby wesprzeć ten proces możesz jeszcze iść do coacha, ale po co, jeszcze Ci ktoś marzenia ukradnie 🙂

Photo: Saulo Mohana

O AUTORZE

Piotr Borwin

Certyfikowany Coach EPC®, ekspert w obszarze komunikacji i relacji, certyfikowany project manager IPMA®, coach menedżera i lidera. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menedżera oraz zarządzania i komunikacji z zespołem.

Dziś wspiera Klientów w obszarze relacji, kariery, umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Nie obce są mu tematy życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji, wyznaczania i osiągania celów i wzmacniania pewności siebie . Specjalizuje się w coachingu relacji i coachingu menedżerskim. Jego największą zawodową pasją jest edukacja początkujących managerów. Jest twórcą autorskiego programu INTRO MANAGEMENT®, z pomocą którego od lat wspiera menedżerów.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. W wolnym czasie grywa na ukulele i instrumentach etnicznych. Wielbiciel dobrej książki i częsty bywalec bieszczadzkiego szlaku. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.

Podaj swój adres e-mail, na który chcesz otrzymywać materiały.

Coaching Online Kariera Relacje Szkolenia Managerskie

UWAGA WAŻNE!

Jeżeli wiadomość nie przychodzi, koniecznie sprawdź „Spam” i „Oferty”.

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności. Administratorem Twoich danych będzie Humanatura sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

OBECNA PRACA CIĘ WYKAŃCZA?

ZMIEŃ PRACĘ NA TAKĄ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ NAWET 2 TYGODNIE!