DEKALOG PRZYWÓDCY: PO DZIESIĄTE…


PO DZIESIĄTE: ZAPOMNIJ TO CO BYŁO DOTĄD…

 

JEŚLI NIE MASZ W SOBIE TEGO:

PO PIERWSZE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,

PO DRUGIE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,

PO TRZECIE: SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA!

 

Ten dekalog tak naprawdę mógłby mieć tylko te trzy punkty. Nigdzie nie zajdziesz bez drugiego człowieka i nic bez niego nie zrobisz. Drugi człowiek jest Ci potrzebny tak samo jak Ty jesteś potrzebny jemu. Lider jest nikim bez swojego zespołu a zespół bez lidera jest jak tratwa dryfująca na środku morza. Razem są okrętem z napędem atomowym!

Droga do sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie wiedzie przez jedyny w swoim rodzaju szlak, którego nikt przed Tobą nie wytyczył. Ty jesteś pierwszy i to Ty wyznaczasz kurs i nowe standardy. Jako lider, przed sobą masz nieznaną przyszłość a za sobą swoich ludzi.

 

PS. Aby wesprzeć ten proces możesz jeszcze iść do coacha, ale po co, jeszcze Ci ktoś marzenia ukradnie 🙂

Photo: Saulo Mohana

<< PO DZIEWIĄTE...

O AUTORZE


Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, USA, Kanady i Holandii. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Uczeń koreańskiej szkoły ZEN Kwan UM. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Dziś pomaga ludziom odkrywać ich osobowość, wyznaczać i osiągać cele, wzmacniać umiejętności komunikacyjne oraz kompetencje menedżerskie. Specjalizuje się w coachingu relacji i coachingu dla młodych a w kontekście biznesowym coachingu kariery, utrzymania i motywacji pracowników.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Miłośnik Łodzi i lokalny patriota. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku.

coaching łódź coach łódź

Udostępnij: